streamsoft PRESTIŻ streamsoft PRO streamsoft VERTO PC BIZNES

    
Streamsoft


Streamsoft PRESTIŻ to wielomodułowy system ERP (ang. Enterprise Resource Planning), który wspomaga pracę we wszystkich obszarach firmy. Poszczególne moduły systemu umożliwiają zarządzanie produkcją, realizację procesów sprzedaży, zaopatrzenia, zarządzania gospodarką magazynową, zarządzania relacjami z klientami itp. System PRESTIŻ przeznaczony jest dla firm o różnych profilu działalności (produkcja, handel, usługi) oraz o różnej wielkości (mała, średnia, duża). Ponad 4 tysiące Klientów codziennie korzysta z funkcjonalności systemu Streamsoft PRESTIŻ w swojej pracy. Na rynku oprogramowania system PRESTIŻ wyróżnia - po pierwsze - moduł Zarządzanie produkcją, który jest bardzo dobrze zaprojektowany przez naszych specjalistów ds. produkcji i przygotowany na możliwość rozwijania pod kątem dedykowanych, branżowych rozwiązań. Po drugie - bardzo korzystna cena oprogramowania - oferowana za tak bogaty i kompleksowy zestaw funkcjonalności.

Streamsoft PRO to zintegrowany system informatyczny o modułowej budowie. Podobnie jak system PRESTIŻ wspomaga realizację procesów we wszystkich obszarach firmy. System PRO posiada moduł Produkt, który umożliwia mniejszym firmom produkcyjnym stworzenie prostych receptur dla produktów, rejestrowanie zleceń oraz kompletację wyrobów. Streamsoft PRO nie tylko świetnie sprawdza się w firmach o różnej wielkości i profilu działania, ale również stanowi bardzo dobre narzędzie wspomagające pracę biur rachunkowych i doradców podatkowych.

Streamsoft VERTO to przełomowy system ERP nowej generacji. Stanowi połączenie najlepszych możliwości systemów "zamkniętych" i "otwartych". Streamsoft VERTO współpracuje z platformą NEXT, która zapewni użytkownikom tworzenie własnych rozwiązań (plug-in'ów) uzupelniających funkcjonalności posiadane przez system lub będących zupełnie nowymi rozwiązaniami dedykowanymi. Bez wątpienia system VERTO i platforma NEXT są jednymi z najciekawszych produktów na polskim rynku IT.

Pakiet PCBIZNES tworzą nasze "dziewczyny", czyli Ala, Ewa, Aga, które "zdobyły" serca klientów, dzięki przyjaznemu insterfejsowi, prostocie ebony porn obsługi, intuicyjności, kompletnym funkcjonalnościom oraz bardzo korzystnej cenie.

    
box2