box2
                    
 
F-Secure

Nowe wirusy i inne zagrażające bezpieczeństwu komputera programy powstają w zastraszająco szybkim tempie. Codziennie wychodzą na światło dzienne ogromne ilości różnych wirusów, robaków, szpiegów itp. Często dopiero po paru dniach dowiadujemy się, że w sieci ukazał się nowy wirus ale wtedy może być już za późno! Po co się stresować klikając link z nieznajomego źródła skoro można się skutecznie bronić za pomocą odpowiednich programów antywirusowych.
Program F-secure to nowoczesny, skuteczny i nie obciążający komputera program antywirusowy.

Program F-secure oferowany jest w dwóch podstawowych wersjach -F-secure Client Security oraz F-secure Protection Service For Business Advanced.

F-Secure Client Security
to kompletny pakiet zabezpieczający, który oferuje bezkonfliktową integrację z kilkoma technologiami ochrony, takimi jak kwerendy serwera do sieci ochrony w czasie rzeczywistym, zaawansowana heurystyka, izolacja i blokowanie behawioralne. Te technologie ściśle współpracują z ochroną przed wirusami na podstawie sygnatur w celu zaoferowania doskonałej ochrony przed wszystkimi rodzajami złośliwego oprogramowania. Problemy z zabezpieczeniami są rozwiązywane automatycznie. Przebudowany interfejs użytkownika jest prosty i przyjemny w użyciu. Nowa funkcja ochrony przeglądania informuje, które witryny sieci Web są bezpieczne, i blokuje szkodliwe witryny.

Oprogramowanie jest łatwe w instalacji i proste w obsłudze. Pozwala to utrzymać niskie koszty wdrażania. Administratorzy działu IT mogą zarządzać zabezpieczeniami stacji roboczych lub zdalnych oddziałów przy użyciu jednej centralnej konsoli. Centralne zarządzanie ułatwia konfigurowanie, monitorowanie i raportowanie stanu zabezpieczeń sieci.

PSB Advanced

to kompleksowe rozwiązanie zabezpieczające dla małych i średnich firm, które zapewnia wydajną ochronę w czasie rzeczywistym komputerów przenośnych, komputerów stacjonarnych, serwerów plików i serwerów Microsoft Exchange. Zautomatyzowane aktualizacje zabezpieczeń i uaktualnienia oprogramowania zapewniają zawsze aktualna ochronę przy minimalnym nakładzie pracy i przydziale zasobów informatycznych. Firma F-Secure udostępnia infrastrukturę zarządzania, a certyfikowany lokalny partner IT monitoruje siec i zarządza nią.
ebony porn                   

kontakt